Lukk
Tilbake
Lukk
Tilbake
Lukk
Tilbake
Lukk
Tilbake
Lukk
Tilbake
Lukk
Tilbake
Lukk
Tilbake
Lukk
Tilbake
Lukk

Kontakt

Infobric Site

Support

Kontaktinformasjon:

Support har åpent:

Hverdager: 07:00 – 16:30

Avvikende:

Lille julaften: 07:00 – 12:00

Julaften: Stengt

Oslo (HQ Norway)

Schweigaards gate 16

0191 Oslo

+47 23 12 40 00

salg@infobric.no

Se i Google maps

Jönköping (HQ)

Framgången 1

553 18 Jönköping

+46 (0)36 – 34 03 02

info@infobric.se

Se i Google maps

Våre land

Infobric Construction Sweden

Infobric Construction Finland

Vanlige spørsmål og svar

Det er to måter å gjøre dette på. Du kan enten sende en bestilling til oss, så hjelper vi deg, eller gjennom en systemadministrator for din systemklient.

 

Opprett via Infobric

 

Avslutt og arkiver via Infobric

Det finnes to måter å gjøre dette. Enten gjennom en bestilling til oss i Infobric, så hjelper vi deg, eller gjennom en brukeradministrator for din systemklient. 

 

Systembruker via Infobric

For å få full tilgang til sin systemklient kreves en grunnavtale. Dette gjelder både nye og eksisterende kunder av Infobric.

 

Registrer bedriften for grunnavtale

For å legge til en regboks i Infobric Site, trenger du rettigheter som konfiguratør på arbeidsplassen.

Slik fungerer regboksen

Ta bort enhet via Infobric

Hvis du ikke har rettigheter kan du kontakte oss for å fjerne enheten. 

Send melding

  • Alle

Eirik Myrvold Stubberud

Account Manager

+47 453 74 146

eirik.myrvold.stubberud@infobric.com

Petter Hille

Account Manager

+47 484 80 922

petter.hille@infobric.com

Jeevitan Navaratnarajah

Account Manager

+47 966 26 026

jn@infobric.com

Herman Svendsen Svarverud

Team lead Sales

+47 902 79 406

hss@infobric.com

Stian Robøle

Senior Account Manager

+47 484 80 923

stian.robole@infobric.com

Christian Ingebrigtsen

Senior Account Manager

+47 453 76 699

christian.ingebrigtsen@infobric.com

Henrik Vorkinn

Salgssjef

+47 909 68 835

henrik.vorkinn@infobric.com

Nora Teie Knudsen

Markedskoordinator

+47 917 47 674

nora.teie.knudsen@infobric.com

Infobric Construction

Salg

Norge

+47 23 12 40 00

salg@infobric.no

Fortsett å handle
Lukk